فروشگاه تجهیزات ورزشی و ماساژ " خانه آرامش " در سال 1387 با تکیه بر تجارب گذشته خود در زمینه فروش تجهیزات ورزشی و همچنین با هدف ارتقاع سلامت و ارائه خدمات تخصصی تر در زمینه محصولات ورزشی و ماساژ، پا به عرصه گذاشت. این مجموعه با داشتن نمایندگی از برندهای مطرح کشور در زمینه تجهیزات باشگاهی و خانگی و همینطور تجهیزات ماساژ، مدعی ارائه خدمات درجه یک به مشتریان میباشد.

شرکت اسپیتمان آسا نماینده انحصاری تجهیزات ماساژ iRest، از ابتدای شروع فعالیت در ایران با ارائه محصولات باکیفیت و همینطور پشتیبانی بسیار کارامد در زمینه خدمات پس از فروش، بعنوان پیشروترین شرکت در زمینه فروش محصولات ماساژ عمل نموده است. پیرو این خط مشی، در طی 8 سال همکاری در زمینه فروش تجهیزات ماساژ، ارئه خدمات کارامد و جلب رضایت مشتریان همواره جزء اولویت های اول مجموعه خانه آرامش بوده است.

شرکت کراس فیتنس نیز در سال 1380 با بهره گیری از مشاورین متخصص و مهندسین مجرب پس از درک نیازهای آشکار و پنهان مشتریان خود , با هدف ”تندرستی در زندگی مدرن“ عرضه و فروش معتبرترین برندهای بین المللی تجهیزات ورزشی خانگی و باشگاهی را آغاز نمود. در همین راستا مجموعه " خانه آرامش " با کسب نمایندگی این شرکت معظم، سعی در رسیدن به اهداف متعالی خود که همانا ارائه تخصصی ترین خدمات به مشتریان حوزه سلامت میباشد، نموده است.

پس از آن در سال 1394 اخذ نمایندگی از شرکت پرشین مهر که دارنده معتبرترین تجهیزات ورزشی است از جمله برند های : اسپرتک sportec ، اسپرتاپ sportop ، اکسترا exterra، لایف اسپن life span ، پرومستر poromaster و بادی استرانگ body strong را دریافت نمود.

افتخار ما ارایه برترین برندها و خدمات پس از فروش طولانی مدت جهت رفاه حال مشتریان می باشد و خوشحالیم که در سلامتی شما نقش کوچکی داریم.