بازدید : 227


قیمت: 377,000,000 تومان

کد محصول : RT-5862

دسته بندی : مبل ماساژ

برند : روتای

صندلی ماساژ فول اتوماتیک RT-5862 برند روتای، یکی از مدرن‌ترین صندلی‌های ماساژور روز است.
برند روتای جز یکی از ۳ کمپانی برتر دنیا در زمینه تکنولوژی‌های ماساژ است که با ارایه کیفیت عالی محصول و خدمات، مورد توجه بسیاری از طرفداران حوزه ماساژ قرار گرفته است.
این صندلی که با توجه به امکانات عالی مانند ماساژ ۳D، برنامه‌های اتومات بسیار جذاب و متنوع، ماساژ حرفه‌ای و متفاوت دست به شکل سوزنی با قیمت بسیار مناسبی که دارد، خود را از دیگر رقبای هم‌رده خود متمایز کرده است.مشخصات کیفی صندلی ماساژ RT-5862

پوشش حداکثری بالاتنه از پشت سر تا نشیمنگاه

این صندلی ماساژور با بهره‌مندی از چهار گوی ماساژ بر روی ریل L شکل، حداکثر پوشش لازم را از پشت سر و گردن تا نشیمنگاه فراهم آورده است.

پوشش کامل ساق و کف پا

بخشی از دستگاه که وظیفه ماساژ پا را دارد، با ارتفاعی بیشتر نسبت به مدل‌های دیگر و با بهره‌گیری از تعداد بیشتر ایربگ، امکان پوشش کامل ساق و کف پا را فراهم کرده است.

ماساژ متناسب با ریتم و صدا موزیک

یکی از قابلیت‌های این صندلی ماساژور، همسان‌سازی میزان صدا و ریتم موزیک با نحوه ماساژ مکانیکی دستگاه است که تجربه متفاوتی را ایجاد می‌کند.

ماساژ متمایز ساعد و کف دست

این دستگاه ماساژ با بهره‌گیری از یک لایه اضافی بر روی ایربگ‌های دست تجربه‌ای متفاوت و عالی از ماساژ کامل ساعد و کف دست را فراهم می‌کند.

طراحی به‌روز و رنگ‌بندی جذاب

این صندلی ماساژ با کیفیت چرم عالی و ترکیب‌رنگ منحصربه‌فرد مورد توجه سلیقه‌های خاص است. طراحی چرم داخلی دستگاه، به صورت لوزی‌شکل (Diamond-Shape) است.

گرم‌کن (heater)

سیستم گرمایش این صندلی ماساژ با بهره‌گیری از فیبر کربن در قسمت کمر و ساق پا موجب افزایش گردش خون و برطرف شدن اسپاسم عضلات آن نواحی می‌شود.

مگنت‌تراپی یا مغناطیس درمانی

این صندلی ماساژ با بهره‌گیری از تکنولوژی مگنوتراپی با مگنت‌های تعبیه‌شده در ساق پا، به بهبود گردش خون در بدن و خروج اسید لاکتیک کمک می‌کند.

اپلیکیشن اندروید و iOS

این صندلی ماساژور با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی، امکان کاربری آسان برای کنترل بی‌سیم دستگاه را از طریق سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS بر روی دستگاه‌های هوشمند فراهم می‌کند.