بازدید : 281


قیمت: 499,000,000 تومان

کد محصول : RT-8900

دسته بندی : مبل ماساژ

برند : روتای

• صندلی ماساژور دو هسته ای۸۹۰۰ روتای (Dual core)
این دستگاه مدرن‌ترین محصول کمپانی روتای می‌باشد که با بهره گیری از دو مکانیسم ماساژ مجزا بصورت همزمان تجربه بی نظیری را برای شما به ارمغان می‌آورد، طراحی چشم نواز، امکانات بروز و ماساژ استاندارد، این صندلی ماساژ را از دیگر مدل‌ها متمایز کرده است.
تکنیک‌های ماساژ خلاقانه و مکانیزم ماساژ سه بعدی و تنوع بالای برنامه‌های ماساژ از دیگر ویژگی‌های این دستگاه می‌باشند.
کاربری آسان پنل لمسی ۸ اینچی صندلی ماساژ ۸۹۰۰ این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی متناسب با هر سلیقه‌ای برنامه دلخواه خود را انتخاب نمایید.مشخصات کیفی صندلی ماساژ RT-8900

• تکنولوژی ماساژ دو هسته ای (Dual core technology)

در این صندلی ماساژبصورت همزمان دو مکانیکال هَند مجزا از ناحیه پشت سر تا زیر نشیمنگاه با بکار گیری6 گوی با متد ماساژ 3Dبه بهترین شکل ، بدن را ماساژ می دهد ،لازم بذکر است ناحیه گودی کمرتا نشیمنگاه شامل 4 گوی ونواحیکمر، کتف ها ، گردن و پشت سر از طریق2 گوی ، لذت ماساژی متفاوت را ایجاد میکند.

• قابلیت انعطاف فوق العاده شاسی ( (Super flexible track

هنگامیکه صندلی از حالت اولیه به حالت تخت شدن در می آید، جک دیگر این دستگاه باعث ایجاد زاویه بیشتر بین نشیمنگاه و کمر میشود که این ویژگی باعث بالا رفتن کار آیی ماساژ از قسمت پشت سر تا زیر نشیمنگاه میگردد.

• شارژر بی سیم (Wireless charger)

در صورت نیاز میتوانید تلفن همراه خود را در جایگاهتعبیه شده قرار دهید تا شارژ شود ، این قابلیت حتی در حالت خاموشی دستگاه نیز قابل استفاده است. امکان شارژ تلفن های دیگر در قسمت مقابل با سیم شارژر نیز امکان پذیر میباشد.

• سیستم گرمایشی سریع گرافن(Graphene ultrafast heat up)

سیستم گرمایشی بوسیله ماده گرافن که ماده ای بر پایه کربن است و یک رسانای فوق العاده قوی می باشدبا انتقال گرما بهافزایش گردش خون ورفع گرفتگیعضلات کمک میکند. گرمایش دستگاه در قسمت فیله کمر و ساق پا در سه درجه قابل تنظیم میباشد.

• حالت بی وزنی ( Zero gravity)

قرار گیری در حالت جاذبه صفر حالت های طبیعی بیشتری از ماساژ را شبیه سازی مینماید، نواحی بیشتری را در ماساژ دخیل میکند ، محدوده کشش را وسیع تر نموده و تاثیر ماساژ را بر روی بدن افزایش میدهد.

• پوشش کناره های زانو (Cover the sides of the knee)

قسمت ماساژ دهنده ساق پا با قابلیت تنظیم ارتفاع میتواند کناره های زانو را جهت ماساژ پوشش دهد.

• تنوع و دسته بندیبرنامه های اتوماتیک

ماساژ های اتوماتیک دستگاه بر اساس نوع برنامه، زمان بندی استفاده ، موارد استفاده و قسمتهای ماساژ گیرنده در 12 برنامه ،قابل انتخاب برای هر سلیقه ماساژ میباشد.

• کشش کل بدن (Full body strech)

یکی از قابلیت های ویژه این دستگاه کشش کامل بدن همزمان در قسمت پاها و همچنین کمر و کتف ها میباشد ، کشش حداکثری و استاندارد تاثیر مستقیم روی از بین رفتن گرفتگی های عضلانی و استرس دارد

• کنترل پنل لمسی (touch screen controller)

جهت سهولت استفاده از دستگاه و تنظیمات دلخواه ، این دستگاه مجهز به یک تبلت لمسی ۸ اینچی با کیفیت بسیار بالابا سیستم عامل مختص دستگاهمیباشد

• دکمه های تعبیه شده برای کنترل سریع دستی (armrest quic control button)

برای دسترسی آسان کاربر در کنترل دستگاه علاوه بر کنترل لمسی دکمه های کنترلی عمومی بر روی دسته بغل دستگاه تعبیه شده است