بازدید : 9482

کد محصول : Sl-A30-6

دسته بندی : مبل ماساژ

برند : آی رست

دو سال گارانتی +ده سال خدمات پس از فروش+بیمه ایران
دارای تاییدیه های معتبر FDA, FC, CB, ROSH , KDAمبل ماساژ آی رست مدل Sl-A30-6

ماساژوری 2 بعدی دارای 4 ماساژ اتوماتیک است. غلتک‌های ماساژ صندلی در قسمت کمر قابلیت حرکت در دو جهت عمودی و افقی را دارند.
می‌توان ناحیه‌ی ماساژ در پشت کمر را تنظیم کرد. این ناحیه می‌تواند در قسمت‌های مختلف کمر مثل بالای کمر، قسمت میانی یا پایین کمر باشد. به طور کلی غلتک‌های ماساژ، محدوده‌ای به عرض 20.5 سانتی‌متر و طول 73 سانتی‌متر از پشت را پوشش می‌دهند. این غلتک‌ها قابلیت اجرای انواع ماساژ چرخشی، مالشی و ضربه‌ای را دارند؛ اما قابلیت‌های صندلی فقط به قسمت کمر محدود نمی‌شود.
در قسمت نشیمن‌گاه کیسه‌های هوا و موتور لرزشی وجود دارد که برای ماساژ این قسمت استفاده می‌شوند. موتور استفاده‌شده در قسمت نشیمن‌گاه به صورت قطع و وصل، ماساژ لرزشی را انجام می‌دهد. همچنین در قسمت ساق پا نیز این کیسه‌های هوا وجود دارند که علاوه‌بر ماساژ خود ساق، به ماساژ کششی عضلات ران پا هم کمک می‌کنند.
ماساژ در قسمت ساق پا به این صورت اعمال می‌شود که با استفاده از کیسه‌های هوای مخصوص در ناحیه‌ی ساق پا این قسمت تحت ماساژ فشاری قرار می‌گیرد و گرفتگی یا خستگی عضلات در این ناحیه با استفاده از کیسه‌های هوای موجود برطرف می‌شود و با گرفتگن پا در قسمت ساق و کشیدن آن به سمت پایین باعث کشش مفصل زانو و عضلات روی ران می‌شود. طبق انتظار ماساژ پا هم بخشی از برنامه‌های ماساژ صندلی است که به کمک کیسه‌های هوای روی پا و رولینگ کف پا انجام می‌شود.
ناحیه‌ی کف پای صندلی به شکل اتوماتیک تغییر زاویه می‌دهد. در قسمت‌های مختلف صندلی 8 مگنت مغناطیسی وجود دارد که به بهبود جریان خون در بدن کمک می‌کنند. زاویه‌ی پشتی صندلی و قسمت پا را می‌توان تغییر داد تا صندلی در راحت‌ترین وضعیت برای ماساژ قرار بگیرد.
کلیه‌ی عملکردهای صندلی توسط کنترلگر دکمه‌ای VFD انجام می‌شود.
- ماساژ دو بعدي
- نوع ماساژ اتوماتيك
- بالشت قابل تنظيم پشت سر
- ناحيه قابل تنظيم در پشت كمر
- ناحيه ماساژ در قسمت پشت كمر
- گرمكن پشت كمر
- تنظيم ناحيه حركتي در گردن
- بالا و پايين رفتن ناحيه پا و پشت كمر
- ويبره در ناحيه كمر ، باسن ، پاها
- كيسه هوا در قسمت باسن
- كشش مفاصل
- تغيير زاويه اتوماتيك ناحيه كف پا
- كيسه هاي هوا در ناحيه ساق پا
- كيسه هوايي و ويبره در ناحيه كف پا
- كنترل لمسي
- وزن :98 کیلوگرم
- قد در حالت خوابیده : 186 سانتی متر
- ابعاد:120*73*116 سانتی متر