کفش ورزشی زنانه پرفکت استپس مدل هلس واک Health Walk

بازدید : 3825


قیمت: 118,000 تومان

دسته بندی : کفش ورزشی زنانه

برند : پرفکت استپس

زنانه
در رنگهای صورتی , سفید و مشکی

با توجه به وارداتی بودن کالاها لطفا قبل از خرید از موجودی , قیمت نهایی و مشاوره قبل از خرید محصول با ما در تماس باشید .
فروشگاه تجهیزات ورزشی و ماساژ خانه آرامش
051-38457545 و 09151156663


کفش ورزشی زنانه پرفکت استپس مدل هلس واک Health Walk

این کفش ها  اختراع مهندس سوییسی کارل مولر در اوایل دهه 90 میلادی هستند.او در سفری به کره متوجه شد که پا برهنه راه رفتن بر روی مزارع نرم برنج درد زانو،کمر وتاندون آشیش را التیام میبخشد.او همچنین دریافت که مردم قبیله کنیایی ماسایی هیچ گاه کمردرد نداشته و حتی به خاطر طرز ایستادن معروف هم هستند.با کنار هم گذاشتن این موارد مولر دریافت که دلیل این است که آن ها روی زمین هایی را ه می روند که زیر پایشان فرو میرود.

راه رفتن روی سطوح سخت مثل پیاده رو ها که انعطافی ندارند باعث درد کمرها شده است و همچنین مولر نتیجه گرفت که راه حل کفشی است با کفی منحنی و بدون پاشنه که میتواند حس راه رفتن روی شن نرم یا چمن را به مصرف کننده القا کند.

اولین نسخه کتانی های سری هلس واک در 1996 ساخته شده و تا سال 2000 حدود 20000 جفت کفش پرفکت استپس در سوییس ، آلمان و اتریش فروخته شد.این صنعت مدعی است که توانسته بلندی پا را به صفحه ی میکروحرکتی به کار رفته در محصولش افزایش دهد که به معنی این است عضلات پا بیشتر تلاش کنند تا در حالت تعادل قرار بگیرند.

به گفته ی مخترعان این کفش با استفاده ی مناسب کفش های سری سلامتی عضلات بیکار را فعال میکند و طرز ایستادن،راه رفتن و فرم کلی بدن را بهبود می بخشد.درد کمر،پهلوها و پاها حاکی از آن است که این کفش می تواند به از بین رفتن سلولیت و سوزاندن کالری های اضافه کمک کند.

تحقیقی در دانشگاه شفلید بیانگر این بود که سری کفش ها برای زانو ها ، پهلوها و مچ پا مفید تر از کفش های معمولی است.تیم ورنون که سرپرست این تحقیق بوده می گوید پوشیدن این کفش ها مقداری از میزان خستگی میکاهد هم چنین اگر این کفش ها به خوبی استفاده شود می تواند میزان قدم های بلند شما را افزایش دهند که طبیعتا هرچه قدم بلند بیشتری بردارید زحمت بیشتری برای سلامتیتان کشیده اید .

محصولات مرتبط