بهترین رژیم های سال 2018 چیست؟

بهترین رژیم های سال 2018 چیست؟

اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی، هر ساله یک هیأت از کارشناسان بهداشت را برای ارزیابی رژیم های محبوب در ایالات متحده جمع آوری می کند

در این سال، کارشناسان 40 رژیم را ارزیابی کردند و رتبه بندی آنها را از کمترین به بالاترین در هفت دسته است. از جمله بهترین رژیم های غذایی برای کاهش وزن، دیابت و سلامت قلبی است در اینجا ما به برخی از نتایج کلیدی نگاه میکنیم.

بهترین رژیم های غذایی برای کاهش وزن

برای اکثر افراد رژیم غذایی، کاهش وزن هدف نهایی است، اما از دست دادن وزن و نگه داشتن آن آسان نیست . تحقیقات نشان می دهد که حدود 30-35 درصد وزن از دست رفته در رژیم غذایی در طی یک سال بازمیگردد. اما ممکن است حفظ وزن کاهش یافته هم یک مسئله برای یافتن برنامه غذایی مناسب باشد.بسیاری از مردم هستند که میخواهند به سرعت وزن خود را کاهش دهند و همچنین وزن خود را درطی چندین سال ثابت نگاه دارند.

کارشناسان مواد غذایی در هر دو دوره محبوب ترین رژیم غذایی را معرفی کردند طی رای گیری انجام شده 5/4 از 5 برای کاهش وزن کوتاه مدت و 5/3 از 5 برای کاهش وزن بلند مدت

رژیم غذایی با چربی زیاد بدون افزایش وزن؟ مطالعات می گویند چنین حالتی امکان پذیر است

محققان می گویند می توان راهی برای جلوگیری از افزایش وزن با رژیم غذایی چربی بالا یافت.

یکی از طولانی ترین رژیم های تجاری شناخته شده، به اسم ناظران وزن (ویت واچرز) دارای یک سیستم نکته سنجی است که در آن غذاها و نوشیدنی ها بر اساس ارزش های تغذیه ای آنها تعیین می شوند و در رژیم غذایی آنها روزانه  یک امتیاز اضافه دریافت میکنند.

رژیم غذایی والومتریکس در جایگاه دوم برای بهترین رژیم غذایی کاهش وزن به دست آورد 8/3 از 5 برای  رژیم کوتاه مدت و 3/3 از 5 برای رژیم غذایی بلند مدت.

این رژیم غذایی توسط باربارا رولز استاد تغذیه در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا طراحی شده است در این رژیم تمرکز اصلی بر روی قرار دادن مواد غدایی با تراکم انرژی کم است مانند شیر ، غلات  و غلات سبوس داراست همچنین در ابتدای رژیم، غذاهایی با تراکم انرژی بالا محدود میگردد.

نظرات کاربران

نظر بدهید