تمرین ایکس بادی چیست؟

تمرین ایکس بادی چیست؟

شاید به نظر پیچیده بیاید اما کاملا ساده است. ضربه هایی که توسط دستگاه تولید می شود و الکترود ها را از سطح پوست تا روی عضلات میرساند ، ضربات باعث انقباض عضلات می شوند پس در نتیجه ، حرکت واقعی را شبیه سازی می کند و موجب انقباض منظم عضلات می شود.

در طی تمرینات قدرتی مغز پیامی به عضلات میفرستد که موجب انقباظ آن می شود اما همه عضلات نمیتوانند این ارتباط گسترده را به خوبی دریافت کنند و این عضلات به راحتی فعال نمی شوند به همین خاطر به خوبی پرورش نمی یابند.

تمرینات ای ام اس تمام گروه عضلات اصلی را تحریک می کند و همچنین به پرورش و ارتباط رشته های عصبی به عضلات کمک می کند. به وسیله ی امواج الکتریکی که مستقیما به رشته های عصبی می فرستد. حتی عصب های ضعیف با این ارتباط فعال می شوند.

با تمرینات ای ام اس رشته های عضلات در قسمت های نا منظم هم فعال میشوند. یکی از مراحل بسیار سخت تمرینات توان شروع است ، که سرعت ساخت بیشتر رشته عضلات در آن موثر است.

تمرینات ای ام اس با ضربات الکتریکی کار می کند چیزی شبیه انقباض طبیعی بدن است این ضربات اضافه ، انقباض ماهیچه ها را به وسیله لباس تمرین ایکس بادی تنظیم میکند.

این شکوه هنر تکنولوژی به ما سود 90دقیقه کار را فقط در 20 دقیقه میدهد و 2 بار تمرین برای هر هفته کافی است.

 

چرا مشتریان ایکس بادی را انتخاب میکنند؟

نکاتی که توضیح میدهد تمرینات ایکس بادی ای ام اس در دنیای فیتنس برند بزرگی است.

صرفه جویی بسیار در وقت: یک تمرین کامل ایکس بادی ای ام اس فقط 20 دقیقه وقت می گیرد دو جلسه در هفته جایگزین بیشتر از 10 ساعت صرف زمان در باشگاه به طور دیگر می باشد.

بهترین و سریع ترین نتایج : تمرینات ایکس بادی واقعا شدید و تاثیر گذار است با فقط دو بار تمرین در هفته شما متوجه نتایج در کمتر از یک ماه می شوید عضلات شما قوی تر میشود و متابولیسم بدن شما سریع تر می شود و شما بیشتر احساس نشاط و انرژی دارید.

کالری های بیشتری میسوزد: در طول هر بار تمرین با دستگاه ایکس بادی شما چیزی حدود 500 کیلو کالری را در 20 دقیقه می سوزانید بعد از 4 تا 6 ساعت تمرین شما باید چیزی بیشتر از 1200 کیلو کاری سوزانده باشید در نهایت در 48 ساعت بعد از جلسه تمرین باید بیش از 4000 کیلو کالری از بدن شما آب شود. یک تمرین معمولی فقط در حدود 400 کیلو کالری را میسوزاند!

بدون ترس از جراحت : یک فایده ی بزرگ تمرینات ایکس بادی این است که دستگاه ای ام اس دارای امنیت و سهولت کامل در متصل کردن آن است. هیچ سختی در اتصال به آن نیست و تاندون ها را بر اثر فشار هیچ خطری تهدید نمی کند.

هیچ وسیله اضافی احتیاج نیست : یک استودیو ایکس بادی هر دستگاهی که ممکن است به آن نیاز داشته باشیم را دارد هیچ نیازی نیست که چیزی با خود به همراه داشته باشیم .بدون نیاز به کیف های بزرگ باشگاهی،آرام باشید و از بهترین تمرینات در شهر لذت ببرید.

منابع:

XBODY.MAXFIT.EU

XBODYWORLD.COM

WEEKENDNOTES.COM

نظرات کاربران

tahmin دوشنبه 5 شهریور 1397

من اطلاعات زیادی در ارتباط با این ورزش ندارم ولی با توجه به مشکل چاقی موضعی (ران ) که دارم پیشنهاد این نوع ورزش را داشتم

نظر بدهید