بازدید : 489

کد محصول : T9-1819

دسته بندی : تجهیزات بدنسازی باشگاهی

برند : ماسل اسپیریت

حرکت خیاطه با کمک دستگاه بدنسازی داخل پا و خارج پا کمک می کند تا بر روی عضلات سرینی میانی و کوچک، سرینی بزرگ و کوچک (باسن) و بخش خارجی چهار سر ران کار کنید و سبب تقویت و رشد آنها شوید.ابعاد این دستگاه در حدود ۱۶۶*۱۰۰*۱۶۰ سانتی متر است و وزن آن ۸۰+۲۱۵ کیلوگرم می‌باشد. این دستگاه بدنسازی ساخت کشور چین و دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

بدنه این دستگاه از فولادی مستحکم و روکشی ضخیم ساخته شده که سبب می‌شود در زمان استفاده ورزشکاران دچار خط و خشی نشود. صندلی دستگاه دارای فومی نرم و انعطاف پذیر و روکش چرمی زیبایی است.

برای تمرین با این دستگاه بدنسازی، وزنه مورد نظرتان را انتخاب کرده و صندلی دستگاه را تنظیم نمایید سپس کمر را به پشتی صندلی تکیه داده و پاها را نزدیک به هم قرار دهید؛ تا جایی که مفاصل و پاها اجازه می‌دهند و در حالی که ران‌ها به پدهای دستگاه تکیه داده شده‌اند پاها را باز نمایید. صاف نگه داشتن کمرتان را در زمان استفاده فراموش نکنید. این دستگاه طراحی منحصر به فردی دارد که می‌تواند تعادل دستگاه را حفظ کرده و وزن دستگاه و ورزشکار بر چهار پایه به طور مساوی تقسیم می‌شود و بنابراین دستگاه بدنسازی دچار بی تعادلی نخواهد شد.