بازدید : 3337


قیمت: 479,000,000 تومان

کد محصول : A100

دسته بندی : مبل ماساژ

برند : آی رست

صندلی ماساژ SL-A100 برند IREST یکی از کامل ترین صندلی های صنعت ماساژ است که با ارائه متنوع ترین برنامه های ماساژ اتوماتیک پاسخگوی همه سلایق ماساژ می باشد.

طراحی منحصر بفرد ، کیفیت بی نظیر ماساژپا ، صفحه کنترل لمسی، سیستم یونیزه کننده هوا و ماساژ گوی ها با تکنولوژی سه بعدی ،این صندلی ماساژور را نسبت به محصولات مشابه خود متمایز نموده است.
در بخش مشخصات می توانید توضیحات بیشتری در رابطه با ویژگی های خاص این محصول مطالعه نمایید.مشخصات کیفی صندلی ماساژ A100

1- تنوع بالای برنامه‌های ماساژ اتوماتیک

این دستگاه دارای 23 برنامه ماساژ اتوماتیک در 4 بخش تفکیک شده می‌باشد که موجب می‌شود هر شخص متناسب با سلیقه خود برنامه دلخواه را انتخاب نموده و با بهره گیری از ماساژ دستگاه نهایت لذت را تجربه کند.

3- ماساژ مکانیکی L-shape

این دستگاه دارای 23 برنامه ماساژ اتوماتیک در 4 بخش تفکیک شده می‌باشد که موجب می‌شود هر شخص متناسب با سلیقه خود برنامه دلخواه را انتخاب نموده و با بهره گیری از ماساژ دستگاه نهایت لذت را تجربه کند.

5- سیستم یونیزه کننده هوا

این سیستم این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که با استفاده از یون اکسیژن منفی تولید شده ،ذرات گرد و غبار و باکتری‌های موجود در هوا را از بین برده و سیستم ایمنی بدن را تقویت نماید.

7- کنترل پنل لمسی

این سیستم این امکان را جهت سهولت استفاده از دستگاه و تنظیمات دلخواه ، این دستگاه مجهز به یک کنترل پنل لمسی با کیفیت بسیار بالا می‌باشد .

9- جایگیری صفر

این تکنولوژی به شما این امکان را می‌دهد که فقط با 5 سانتی‌متر فاصله از دیوار ،از فضای مورد نیاز دستگاه استفاده بهینه نمایید.

2- ماساژ بی‌نظیر قسمت پا

در این دستگاه با بکارگیری سیستم ماساژ مکانیکی و پنوماتیک در ساق پا (با قابلیت تنظیم ارتفاع جهت پوشش کناره های زانو) و نیز رولینگ در قسمت کف پا، ماساژ انگشتان پا با کیسه‌های هوا و همچنین کشش در دو جهت، متفاوت‌ترین ماساژ پا را تجربه خواهید کرد..

4- تکنولوژی مرکز ثقل صفر

قرار گیری در حالت جاذبه صفر حالت‌های طبیعی بیشتری از ماساژ را شبیه سازی می‌نماید ، نواحی بیشتری را در ماساژ دخیل می‌کند ، محدوده کشش را وسیع تر نموده و تاثیر ماساژ را بر روی بدن افزایش می‌دهد.

6-دکمه های کاربری سریع و آسان

برای دسترسی آسان کاربر در کنترل دستگاه علاوه بر کنترل لمسی دکمه‌های کنترلی عمومی بر روی دسته بغل دستگاه تعبیه شده است.

8- امکان ذخیره سازی برنامه های ماساژ

برای سهولت استفاده کاربر این دستگاه دارای 3 برنامه قابل ذخیره ماساژ می‌باشد .

10- سیستم گرمایش

سیستم گرمایشی با انتقال سریع گرما از طریق فیبر کربن به افزایش گردش خون در قسمت فیله کمر و رفع گرفتگی عضلات کمک می‌کند .

مشخصات فنی

مبل ماساژ SL_A100

صندلی ماساژ

برند
کشور سازنده
گارانتی دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش
نوع ماساژ
پخش موسیقی
کیسه هوایی
تعداد ماساژ اتوماتیک
تحمل وزن
امکانات ماساژ
ویژگی ها