موارد استفاده از کش پاور باند و مزایای آن

موارد استفاده از کش پاور باند و مزایای آن

ساختن نیروی انفجاری با پاور باند

پاور باند ها به عنوان یک ابزار قدرت و مقاومت به دلایلی بسیار محبوب هستند. هرچه بیشتر باند ها را بچرخانید، مقاومت بیشتر تولید می شود. این مقاومت پیشرونده یک چیز خوب است، زیرا بدن شما را مجبور می کند حداکثر جذب و انقباض عضله را افزایش دهد.

روسین می گوید: ورزشکاران قدرتمند، نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد برای برنامه نویسی دارند، و باند ها تنها راه دیگری برای مبارزه با سیستم هستند.

پاور باند می تواند به تقریبا هر حرکت بازیابی شده اضافه شود ... اما برخی از تمرین ها مجهزتر هستند تا بتوانند از مقاومت در مقابل باند استفاده کنند. با اولویت دادن به حرکات ترکیبی چندجمله ای، شما می توانید مزایای قدرت و سرعت شتاب سریع این باند را ببینید.

با حرکت دادن به صورت خودکار در انتها(جایی که باند  درحداکثر کشش باشد)باند همچنان قادر به محافظت از عضلات و مفاصل شما است و از اسیب به آنها جلوگیری میکند.

از سوی دیگر، با سرعت بخشیدن به فاز غیر عادی بالابر، یعنی مرحله بازگشت یا کاهش حرکت و مرحله استهلاک (بخشی از حرکت بین بالا بردن و کاهش)، شما به طور بالقوه می توانید مفاصل خود را تحت تأثیر قرار دهید. از این رو، باید مراقبت های لازم صورت گیرد.

برای به حداکثر رساندن مزایا و به حداقل رساندن خطرات، روسین توصیه می کند که حداکثر دو تا سه هفته در یک ردیف حرکات بزگ در حالت ماکسیموم انجام دهید. بعد از آن، برای چند هفته قبل از اینکه مجددا آنها را تکرار کنید، تمرین نکنبد

باند مقاومت برای ساختن قدرت عالی است

در مطبوعات نشان داده شده باند انفجاری در بالا به طور طبیعی هر دو قدرت و مقاومت را بهبود می بخشد. همانطور که قبلا ذکر شد، نوارهای مقاومت نیز به راحتی در انواع مختلفی از تمرینات در قسمت تمرینات قدرتی جای می گیرند و برای ساختن قدرت بدون نیاز به استفاده از وزنه ها مناسب هستند.

تمرین های باندینگ معکوس

روسین در مقاله خود، یک روش باندینگ معکوس دارد که به شما اجازه می دهد که با وزنه سنگین تر پرس بزنید.

بیایید یک پرس را به عنوان مثال در نظر بگیریم . آیا شما میتوانید 200 پوند را تا 5 بار تکرار کنید؟ اگر باند های مقاومت محافظتی را به هر طرف نوار در یک مجموعه باند در حال تنظیم اضافه کنید، ممکن است مجبور شوید این بار استاندارد را تا 185 پوند کاهش دهید و باند ها را برای دریافت پنج بار تکثیر کنید.

تنظیم باند، شما ممکن است قادر به استفاده از 225 پوند به علاوه گروه های معکوس و پنج بار تکرار دوباره ،دریافت کنید.

مزایای پاور باند بسیار است.

اگر هنوز باند های مقاومت را امتحان نکرده اید، من از شما می خواهم که آن را امتحان کنید. آنها کم هزینه هستند، می توانند برای انواع مختلفی از تمرینات استفاده شوند و از تجهیزات ورزشی قابل حمل هستند که شما همیشه می توانید از آن استفاده کنید. از آنجایی که آنها در محدوده مقاومت هستند، برای هر دو ورزشکار مبتدی و پیشرفته مناسب هستند. شما می توانید شدت تمرین خود را از باند با دادن کشش بیشتر یا کمتر تنظیم کنید. شما حتی می توانید باند های متعدد را همزمان برای افزایش چالش استفاده کنید.

خرید کش پاورباند

پاور باند ها می توانند برای تمرین جامع و کامل بدن مورد استفاده قرار گیرند، که تقریبا هر گروه عضلانی در بدن شما را به چالش می کشد. عضلات شما به سرعت به حرکتاتی که اغلب انجام می دهند، سازگاری دارند، به همین دلیل است که با اضافه کردن تنوع به تمرینات، کلید عضلات خود را به چالش می کشد. نوار های مقاومت می توانند با وزن های آزاد و ماشین های ورزشی برای تنوع در حال تحول جایگزین شوند.

آنها ایده آل برای ورزش هر زمان، در خانه و یا در جاده ها هستند. نوارهای مقاومت به طرز باور نکردنی ساده هستند اما برای کار عضلات نیز بسیار موثر هستند.

پاور باند موجب افزایش استقامت، انعطاف پذیری، قدرت و دامنه حرکت میشود.

توسط دکتر مرکولا

fitness.mercola.com

نظرات کاربران

نظر بدهید