بازدید : 10609

کد محصول : Sl-A70

دسته بندی : مبل ماساژ

برند : آی رست

دو سال گارانتی +ده سال خدمات پس از فروش+بیمه ایران
دارای تاییدیه های معتبر FDA,FC,CB,ROSH,KDAصندلی ماساژ «آی رست» (iRest) مدل «SL-A70-1» ماساژوری 2 بعدی دارای 7 ماساژ اتوماتیک است. عملکردهای ماساژور توسط کنترلر دکمه‌ای VFD آن انجام می‌شود.
غلتک‌های ماساژور در دو محور افقی و عمودی قسمت کمر را ماساژ می‌دهند. این غلتک‌ها در قسمت پشت کمر محدوده‌ای 21 در 73 سانتی‌متر را ماساژ می‌دهند. ماساژور دارای کیسه‌های هوا در قسمت‌های دست (بازو و کتف)، کمر، نشیمنگاه و اطراف آن و ساق پا است. 7 حالت‌ ماساژ خودکار صندلی شامل ماساژ کیسه هوای کتف و بازو، کششی کمر، کیسه هوا کمر، چرخشی کمر، ماساژ موجی نشیمنگاه، کیسه هوا نشیمنگاه و اطراف، کشش مفاصل و عضلات پا می‌شوند. می‌توان زاویه‌ی قسمت پا و کمر را تا حالت کاملاً خوابیده تغییر داد تا بدن در راحت‌ترین وضعیت برای ماساژ قرار بگیرد.
در قسمت پا، کیسه هوایی وجود دارد که پا را به غلتک‌های زیر آن فشار می‌دهد و ماساژ می‌دهد. صندلی دارای 8 مگنت مغناطیسی برای بهبود جریان خون در بدن است. قسمت پای صندلی به شکل ریلی حرکت می‌کند و با قد فرد هماهنگ می‌شود. شروع ماساژ از دست چپ شروع می‌شود و به شکل چرخشی قسمت‌های بدن را تحت ماساژ قرار می‌دهد و در انتها تمام بدن ماساژ داده می‌شود.
پس از پایان ماساژ می‌توان برنامه‌ی ماساژ را در یکی از سه حافظه‌ی دستگاه ذخیره کرد تا در دفعه‌های بعدی قابل‌استفاده باشد. صندلی دارای تایمر زمان ماساژ است که از 5 تا 45 دقیقه قابل تنظیم است.
روکش صندلی از چرم است و زیر روکش در قسمت کمر الیاف کربن کار گذاشته شده که توسط نور مادون‌قرمز گرم می‌شود و شخص گرمای مطلوبی را در پشت خود حس می‌کند. روی دسته‌ی صندلی نوار روشنایی LED قرار دارد که در حالت روشن زیبایی خاصی به آن می‌بخشد.
مناسب براي تمام بدن
نوع ماساژور:برقي
مادون قرمز: دارد
توان مصرفي180: وات
- ماساژ 2 بعدی
- دارای 3 حافظه‌ی ذخیره‌سازی
-دارای 7 ماساژ اتوماتیک شامل: - کیسه هوای کتف و بازو -کششی کمر - کیسه هوا کمر - چرخشی کمر - ماساژ موجی نشیمنگاه - کیسه هوا نشیمنگاه و اطراف - کشش مفاصل و عضلات پا - دارای کیسه هوا در قسمتهای دست (بازو و کتف)، کمر، نشیمنگاه و اطراف آن و ساق پا - کیسه هوا و غلتک کف پا
- دارای گرم‌کن کمر مادون قرمز
- دارای 8 مگنت مغناطیسی
- قابلیت تغییر زاویه‌ی ناحیه‌ی پا و کمر
- قابلیت تنظیم برای قد فرد
- تنظیم زمان استفاده از 5 تا 45 دقیقه
- دارای نوار LED در کنار دسته‌ها
- محدوده‌ی ماساژ کمر: 21 × 73 سانتی‌متر
- ابعاد: 138 × 93 × 135 سانتی‌متر
- قد در حالت خوابیده: 220 سانتی‌متر
- وزن: 110 کیلوگرم

آیرست A70

صندلی ماساژور آیرست

صندلی ماساژ آیرست

مبل ماساژ آیرست

مبل ماساژ آی رست

خرید مبل ماساژ

امکانات مبل ماساژ

مبل ماساژ

آیرست